Jeżeli zacinasz się lub jąkasz, masz nadwagę, albo chcesz nauczyć się relaksacji

Jeżeli zacinasz się lub jąkasz, masz nadwagę, albo chcesz nauczyć się relaksacji, to wpadnij do nas

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-08-18 09:38:00

goliat

moderator

Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 44
Punktów :   

Przychodzisz do domu zmęczony po pracy

Przychodzisz do domu zmęczony po pracy, marzysz tylko o tym, aby usiąść przed telewizorem, wyciągnąć nogi oraz włączyć mecz I WŁASNIE WTEDY Twoja druga połówka zaczyna festiwal pretensji i wylewa na Ciebie wszystkie swoje żale, począwszy od tego, że nie wyrzucasz śmieci, a kończąc na tym, że nie interesujesz się dziećmi.

Oczywiście Ty już po 3 minutach nie wytrzymujesz, mówisz, co myślisz o tego typu rozmowach wieczorową porą i od słowa do słowa zaczyna się ten mało przyjemny "wieczorny" rytuał, tak że... szkoda gadać.

Offline

#2 2007-12-24 21:25:46

goliat

moderator

Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 44
Punktów :   

Re: Przychodzisz do domu zmęczony po pracy

RELAKS PROGRESYWNY JACOBSONA TRENING AUTOGENNY SCHULTZA .Opr. i wyk. W. Pitak 60 min. Cena: 30,- zł 16. LOGOPEDIA – ćwiczenia orientacyjno-przestrzenne . ...

www.afazja.wizytowka.pl/

Offline

#3 2010-02-09 10:19:26

Kasandra

moderator

Zarejestrowany: 2007-02-19
Posty: 55
Punktów :   

Re: Przychodzisz do domu zmęczony po pracy

Mam nerwicę ale powoli z niej wychodzę. Pomagają mi ćwiczenia wg Jacobsona i Schultza na płytach CD w opracowaniu Władysława Pitaka. Kupiłam je w Logosie , tel. 600-809-254. Pozdrawiam słonecznie      

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
matki pszczele kursy projektowania wnętrz Komornik Warszawa