Jeżeli zacinasz się lub jąkasz, masz nadwagę, albo chcesz nauczyć się relaksacji

Jeżeli zacinasz się lub jąkasz, masz nadwagę, albo chcesz nauczyć się relaksacji, to wpadnij do nas


#1 2012-04-09 08:44:53

zdolowany

Gość

czy to nerwica?

witam moje objawy zawroty glowy.  Kolatanie serca.  Uczucie ze mnie kuje lub boli czassmi.Jak cos mnie bolit juz mysle ze jestem ciezko chory.mroczki przed oczami. Sprawdzam czesto czy serce bije.  Oslabienie.  niechec do zycia.zaburzenia koncentracji. Ciagle obawa przed czyms itp. Pracuje na nocki czasami w pracy sprawdze. Czy bije serce a tak to jest ok tak jakby zapominam o tym. Gram w pilke nozna chodzilem regularnie na treningi 4 razy w tygodniu biegalismy po 6 km a nawet wiecej tez mi nic niie bylo. gralem 90 minut i znormalnie nie przejmowalem sie niczym. A jak siedze w domu albo jak msm czas na myslenie to zaraz mysle ze ni cos jest. Zucilem papierosy nie pale dwa miesiace i jeszcze gorzej jest.nie pije alkoholu bo jak ostatnio sie napilem i na kaca zaraz sobie wyobrazalm niewiadomo coze nie przezyje tego. Z tych lekow zaczelo mnie trzas calego. Myslslem ze zaraz dostane padaczki to pojechslem na pogotowie kazali wypic sok i zjesc bsnany przeszlo. Lubie sobie wypic od swieta szczegolnie ze jest teraz rodzina.  boje sie pic bo mysle ze bedzie to samo co ostatnio czy moge sie napic?  pracuje teraz w niemczech i te mysli mnie doluja nic mi sie nie chce i sie boje.

#2 2012-04-09 08:49:01

zdolowany

Gość

Re: czy to nerwica?

A i jeszcze od paru dni mam ze wstaje nad ranem i nie moge spac. Stracilem apetyt. Oslabiony jestem i wydaje mi sie ze zemdleje zaraz.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz pizzeria kraków zwierzyniec pellet zator